Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna

Claas Orbis 450
24 750 €
Sazināties ar pārdevēju
Piezvaniet man
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 1 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 2 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 3 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 4 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 5 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 6 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 7 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 8 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 9 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 10 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 11 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 12 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 13 - Agroline
Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna | Attēls 14 - Agroline
Ieinteresēja sludinājums?
Pieprasīt papildu fotoattēlus
1/14
24 750 €
Cena bez PVN
108 000 PLN
30 442,50 €
Cena ar PVN
Paziņot man par cenas izmaiņām
Marka: Claas
Modelis: Orbis 450
Izlaiduma gads: 2013
Atrašanās vieta: Polija Zbuczyn7514 km to "United States/Columbus"
Ievietošanas datums: 2026. gada 30. aug.
Agroline ID: ND36019
Stāvoklis
Stāvoklis: lietots
Papildu pakalpojumi

Papildu informācija — Claas Orbis 450 kukurūzas pļaujmašīna

Przystawka Heder Claas Orbis 450
rok 2013
pzredładnia 3 biegowa

posiadam 3szt tego modelu

pasuje do sieczkarni polowej Claas Jaguar 930 , Jaguar 940, Jaguar 950 Jaguar 960 Jaguar 970 Jaguar 980 Jaguar 850 Jaguar 860 Jaguar 870 Jaguar 880 Jaguar 890 jaguar 900

maszyna gotowa do pracy.

Cena nie zawiera podatku VAT

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Pieprasīt papildu informāciju
Svarīgi
Pārdevēja sniegtais apraksts. Lūdzu, precizējiet visas detaļas pie pārdevēja.
Padomi iegādei
Drošības padomi
Pārdevēja pārbaude

Ja Jūs esat nolēmuši iegādāties tehniku par zemu cenu, pārliecinieties, ka sazināties ar reālo pārdevēju. Uzziniet pēc iespējas vairāk informācijas par tehnikas pārdevēju. Viens no krāpniecības veidiem - uzdot sevi par reāli eksistējošu kompāniju. Ja jums ir radušās šaubas, sazinieties ar mums papildus kontroles veikšanai, izmantojot atsauksmju formu.

Cenas pārbaude

Pirms jūs izlemjat veikt pirkumu, uzmanīgi izskatiet vairākus pardošanas piedāvājumus, lai saprast vidējo cenu jūsu izvēlētajam tehnikas modelim. Ja piedāvājuma cena ir daudz zemāka kā analoģiskiem piedāvājumiem, aizdomājieties. Liela cenu starpība var būt saistīta ar slēptiem defektiem vai ar pārdevēja mēģinājumu veikt krāpnieciskas darbības.

Nepērciet preces, kuru cena atšķiras no vidējās cenas uz analoģisku tehniku.

Nepiekrītiet abšaubāmām ķīlām un preces priekšapmaksai. Šaubu gadījumā nebaidieties precizēt detaļas, palūgt papildus fotogrāfijas un dokumentus uz tehniku, pārbaudiet dokumentu autentiskumu, uzdodiet jautājumus.

Aizdomīga priekšapmaksa

Pats populārākais krāpniecības veids. Negodīgie pārdevēji var pieprasīt noteiktu avansa summu, lai "rezervēt" jūsu tiesības uz tehnikas pirkumu. Tādā veidā krāpnieki var savākt lielu naudas summu un pazust, bez kontakta iespējām ar viņiem.

Šādi krāpšanas veidi var ietvert:
  • Priekšapmaksas pārskaitījums uz karti
  • Neveiciet preikšapmaksu bez dokumentu noformēšanas, kas apstiprina naudas nodošanas procesu, ja komunikācijas laikā jums rodas šaubas par pārdevēju.
  • Pārskaitījums uz "pilnvarotas personas" kontu
  • Šādam lūgumam ir jārada bažās, visdrīzāk jūs kontaktējaties ar krāpnieku.
  • Pārskaitījums uz kompānijas kontu ar līdzīgu nosaukumu.
  • Esiet uzmanīgi, krāpnieki var maskēties zem populārām kompānijām, ieviešot nelielas izmaiņas nosaukumā. Nepārskaitiet naudu, ja nosaukums izraisa šaubas.
  • Savu rekvizītu ievietošana reāla uzņēmuma rēķinā
  • Pirms veikt apmaksu, pārbaudiet, vai norādītie rekvizīti ir korekti un vai tie attiecas uz norādīto uzņēmumu.
Atradāt krāpnieku?
Ziņojiet mums
Drošības padomi
Līdzīgie sludinājumi
19 500 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2013
Rindu skaits 8 Rindstarpu platums 700 mm
Polija, Kudowa Zdrój
Sazināties ar pārdevēju
23 500 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2016
Rindu skaits 8 Rindstarpu platums 70 mm
Polija, Kudowa Zdrój
Sazināties ar pārdevēju
Cena pēc pieprasījuma
Kukurūzas pļaujmašīna
2012
Polija, Łask
ARON
Sazināties ar pārdevēju
Parakstieties uz šis rubrikas jaunajiem sludinājumiem
kukurūzas pļaujmašīnas Claas izlaiduma gads: no 2010 līdz 2016
Nospiežot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un lietotāja noteikumiem.
29 560 € 129 000 PLN
Kukurūzas pļaujmašīna
Rindu skaits 8 Rindstarpu platums 750 mm
Polija, Zbuczyn
F.U.H. BYLO
Sazināties ar pārdevēju
Claas ORBIS 900 AC kukurūzas pļaujmašīna Claas ORBIS 900 AC kukurūzas pļaujmašīna Claas ORBIS 900 AC kukurūzas pļaujmašīna
3
20 500 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2010
Rindu skaits 12
Polija, Kudowa Zdrój
Sazināties ar pārdevēju
27 000 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2012
Rindu skaits 8 Rindstarpu platums 750 mm
Polija, Kudowa Zdrój
Sazināties ar pārdevēju
26 180 € Ar PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2012
Vācija, Hamburg
E-FARM GmbH
Sazināties ar pārdevēju
24 900 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2015
Rumānija, Gataia, Jud. Timis
Maxagro
Sazināties ar pārdevēju
25 400 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2015
Rindu skaits 6
Ungārija, Baja
Axiál Kft.
Sazināties ar pārdevēju
Cena pēc pieprasījuma
Kukurūzas pļaujmašīna
2018
Polija, Łask
ARON
Sazināties ar pārdevēju
Cena pēc pieprasījuma
Kukurūzas pļaujmašīna
2002
Polija, Łask
ARON
Sazināties ar pārdevēju
Cena pēc pieprasījuma
Kukurūzas pļaujmašīna
2012
Polija, Korfantów
"DADPOL"
Sazināties ar pārdevēju
24 520 € 107 000 PLN
Kukurūzas pļaujmašīna
2009
1 000 m/st
200 ZS (147 kW)
Polija, Wierzbno
JURAGRO
Sazināties ar pārdevēju
Cena pēc pieprasījuma
Kukurūzas pļaujmašīna
Satveres platums 3,3 m
Polija, Łask
ARON
Sazināties ar pārdevēju
Fantini 6-75 kukurūzas pļaujmašīna Fantini 6-75 kukurūzas pļaujmašīna Fantini 6-75 kukurūzas pļaujmašīna
3
20 000 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2011
Polija, Łagiewniki 1a
FHU KLECHA
Sazināties ar pārdevēju
29 900 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2015
Rindu skaits 12
Ungārija, Nyiregyhaza
Axiál Kft.
Sazināties ar pārdevēju
24 900 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2016
Rindu skaits 6 Rindstarpu platums 700 mm
Rumānija, Fetesti-Gara
Sazināties ar pārdevēju
Claas Conspeed 8 kukurūzas pļaujmašīna Claas Conspeed 8 kukurūzas pļaujmašīna
2
26 000 $ ≈ 22 690 €
Kukurūzas pļaujmašīna
2016
Satveres platums 8 m Rindstarpu platums 70 mm
Ukraina, Ternopil
Sazināties ar pārdevēju
35 000 €
Kukurūzas pļaujmašīna
2014
Rindu skaits 8 Rindstarpu platums 700 mm
Bulgārija, Targovishte
Agrotron-M
Sazināties ar pārdevēju
27 200 € Bez PVN
Kukurūzas pļaujmašīna
2017
Rindu skaits 6
Ungārija, Baja
Axiál Kft.
Sazināties ar pārdevēju